PSUPS


HUBUNGI KAMI

Maklumbalas
Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah
Jabatan Perdana Perdana Menteri
Aras 7, Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan Sabah
Beg Berkunci No. 2063, Jalan UMS,
88400 Kota Kinabalu, Sabah.
Tel: 088 488881(Kaunter) / 088 488887(PA Setiausaha Persekutuan Sabah)
Fax: 088 488889 (PA Setiausaha Persekutuan Sabah) /488899 (Unit Pentadbiran dan Kewangan)
E-mail: psups@supsabah.jpm.my

Sila rujuk senarai pegawai dan kakitangan Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah di bawah.

SENARAI KAKITANGAN PEJABAT SETIAUSAHA PERSEKUTUAN SABAH

SETIAUSAHA PERSEKUTUAN SABAH
Dato’ Muhammad Hatta bin Ab Aziz
Tel: 488887
Emel: hatta@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR( KESETIAUSAHAAN 1)
Siti Sarimah Binti Jamal
Tel: 488887
Emel: sarimah@supsabah.jpm.my
TIMBALAN SETIAUSAHA PERSEKUTUAN SABAH
Noor Alam Khan Bin A. Wahid Khan
Tel: 488880
Emel: alam@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR( KESETIAUSAHAAN 2)
Norzanah Binti Madirin
Tel: 488882
Emel: norzanah@supsabah.jpm.my
KETUA PENOLONG SETIAUSAHA
Herman Bin Abdul Hamid
Tel: 488890
Emel: herman@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR( KESETIAUSAHAAN 3)
Clare Nelly Ungah
Tel: 488881 Samb. 109
Emel: clare@supsabah.jpm.my

UNIT PENTADBIRAN & KEWANGAN

PENOLONG SETIAUSAHA PERSEKUTUAN(PENTADBIRAN)
Arfian Bin Julian
Tel: 488881 Samb. 108
Emel: arfianjulian@supsabah.jpm.my
PENOLONG SETIAUSAHA PERSEKUTUAN(KEWANGAN)
Vivian Joseph Abi
Tel: 488881 Samb. 186
Emel: vivian@supsabah.jpm.my
PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT
Mohamad Azwani Bin Razab
Tel: 488881 Samb.
Emel: azwani@supsabah.jpm.my
PENOLONG PEGAWAI TADBIR
Aris Bin Tamin
Tel: 488881 Samb. 184
Emel: aris@supsabah.jpm.my
PENOLONG PEGAWAI PENERANGAN
Joumil bin Ekim
Tel: 488881 Samb. 113
Emel: joumil@supsabah.jpm.my
PENOLONG PEGAWAI PERPUSTAKAAN
Wan Mohd Saiful Bin Mohd Ghazali
Tel: 488881
Emel: saiful@supsabah.jpm.my
PEMBANTU PERPUSTAKAAN
Rayner Harry Danis
Tel: 488881
Emel: rayner@supsabah.jpm.my
PEMBANTU PERPUSTAKAAN
Suzyanna Yap
Tel: 488881
Emel: suzyanna@supsabah.jpm.my
JURUTEKNIK KOMPUTER
Faizul Amri Bin Sarkom
Tel: 488881 Samb. 115
Emel: faizul@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR (P/O)2
Marysia Binti Mejor
Tel: 488881 Samb. 193
Emel: marysia@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR (P/O)3
Nor Akma binti Abd. Rahman
Tel: 488881 Samb. 195
Emel: norakma@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR (P/O)4
Ernah Binti Jumadi
Tel: 488881 Samb. 193
Emel: ernah@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR (PRO)
Feny Ferona Binti Ejos
Tel: 488881 Sambungan: 195
Emel: feny@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR(P/O)
Clarence Bin David
Tel: 488881 Samb. 107
Emel: clarence@supsabah.jpm.my
PEMBANTU AKAUNTAN
Siti Mariam Binti Yusuf
Tel: 488881 Samb. 193
Emel: mariam@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR RENDAH (JURUTAIP)
Noor Hani Binti Jaafar
Tel: 488881 Samb. 199
Emel: noorhani@supsabah.jpm.my
PEMBANTU AM RENDAH
Noridah@Roridah Binti Sani
Tel: 488881 Samb. 196
Emel: noridahsani@supsabah.jpm.my
PEMBANTU AM RENDAH
Arman Bin Ag. Besar
Tel: 488881 Samb. 197
Emel: arman@supsabah.jpm.my
PEMANDU KENDERAAN 1
Sinin Bin Kassim
Tel: 488881 Samb. 187
Emel: sinin@supsabah.jpm.my
PEMANDU KENDERAAN 2
Johan Bin Iyah
Tel: 488881 Samb. 196
Emel: johaniyah@supsabah.jpm.my
PEMANDU KENDERAAN 3
Sabli Bin Uso
Tel: 488881 Samb. 196
Emel: sabli@supsabah.jpm.my
PEMANDU KENDERAAN 4
Mohd Azromy Bin Abd. Kayum
Tel: 488881 Samb. 196
Emel: azromy@supsabah.jpm.my
PEKERJA RENDAH AWAM
Vinga Binti Lantuis
Tel: 488881 Samb. 187
Emel: vinga@supsabah.jpm.my
PEKERJA RENDAH AWAM
Predi Bin Sulaiman
Tel: 488881 Samb. 181
Emel: predi@supsabah.jpm.my

UNIT PEMBANGUNAN & PENGURUSAN HARTA

PENOLONG SETIAUSAHA PERSEKUTUAN(UPH)
Izmat Razman Bin Mamat
Tel: 488881 Samb. 108
Emel: izmat@supsabah.jpm.my
PENOLONG SETIAUSAHA PERSEKUTUAN(UPN)
Martini Binti Muhammad
Tel: 488881 Samb. 185
Emel: martini@supsabah.jpm.my
PENOLONG PEGAWAI TADBIR (UPN)
Nin Bin Junid
Tel: 488881 Samb. 116
Emel: nin@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR(P/O)
Awang Riun Bin Ramli
Tel: 488881 Samb. 107
Emel: agriun@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR (P/O)
Bibby Rosazeana Binti Majuil
Tel: 488881 Samb. 193
Emel: bibby@supsabah.jpm.my
PEMBANTU TADBIR (P/O)
Tracy Emelda Philip
Tel: 488881 Samb. 102
Emel: tracy@supsabah.jpm.my
JURUTEKNIK
Marcus Gonsuin
Tel: 488881 Samb. 104
Emel: marcus@supsabah.jpm.my
JURUTEKNIK
Roseline Liniu
Tel: 488881 Samb. 106
Emel: roseline@supsabah.jpm.my
JURUTEKNIK(Sandakan)
Morris Amit
Tel/Faks: 089-668498
Emel: morris@supsabah.jpm.my
TUKANG
Joseph Chong Ken Cho
Tel: 488881 Samb. 114
Emel: chong@supsabah.jpm.my
TUKANG
Boleh Bin Das
Tel/Faks: 089-777140
Emel: boleh@supsabah.jpm.my
1Malaysia

KEMASKINI PADA 02 JUN 2009
Dasar Privasi
Dasar Keselamatan

PENAFIAN
Kerajaan Malaysia dan Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah adalah tidak bertanggungjawab bagi apa-apa kehilangan atau kerugian yang disebabkan oleh penggunaan mana-mana maklumat yang diperolehi dari laman web ini serta tidak boleh ditafsirkan sebagai ejen kepada, ataupun syarikat yang disyorkan oleh Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah Dibangun & Diselenggara oleh
Webmaster Pejabat SUP
Hakcipta terpelihara 2008 @ Pentadbiran Am

Berita PSUP

1/13/2009 : Pembukaan Kemudahan Perpustakaan Aras 2 Blok A Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan Sabahhttp://www.sabah.gov.my/psup/images/baru2.gif

Adalah dimaklumkan bahawa kemudahan Perpustakaan di Kompleks Pentadbiran Kerajaan Persekutuan Sabah akan mula beroperasi mulai Februari 2009. Sehubungan dengan itu semua jabatan kerajaan dan orang ramai adalah dipelawa untuk menyumbangkan buku-buku untuk kegunaan orang ramai. Setiap sumbangan akan diberikan penghargaan. Untuk maklumat lanjut, sila berhubung dengan Encik Wan Mohd Saiful di talian 088-488881.

Di petik dari laman PSUPS : http://www.sabah.gov.my/psup/page.asp?page=bacaberita&newsid=177

Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah tiada halangan untuk RTKSL untuk membuat pautan ke laman web rasmi pejabat ini.

Sekian terima kasih.

ANNIE @ SABRINA LASUMIN

b.p  Setiausaha Persekutuan Sabah

Tinggalkan Jawapan

Masukkan butiran anda dibawah atau klik ikon untuk log masuk akaun:

WordPress.com Logo

Anda sedang menulis komen melalui akaun WordPress.com anda. Log Out / Tukar )

Twitter picture

Anda sedang menulis komen melalui akaun Twitter anda. Log Out / Tukar )

Facebook photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Facebook anda. Log Out / Tukar )

Google+ photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Google+ anda. Log Out / Tukar )

Connecting to %s

Satu Respons to “PSUPS”

RSS Feed for My komuniti Comments RSS Feed

sangat menarik, terima kasih


Where's The Comment Form?

  •     Rukun Tetangga
Kompleks Sukan Likas
  • Disember 2016
    M T W T F S S
    « Feb    
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031  
  • Popular

    • Tiada
  • Arkib

  • Add to Technorati Favorites

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d bloggers like this: